Nazywam się Waldemar Krupiński, kandyduję na Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik.

Mam 65 lat, jestem emerytowanym oficerem Wojska Polskiego oraz magistrem inżynierem Akademii Górniczo-Hutniczej. W trakcie pełnienia zawodowej służby wojskowej ukończyłem studia podyplomowe w Wojskowej Akademii Technicznej. Wziąłem udział w misjach zagranicznych w Polskich Kontyngentach Wojskowych w Kosowie i Macedonii oraz w Afganistanie. Służbę pełniłem na różnych stanowiskach - m.in. w Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych i w Sztabie Generalnym Wojska Polskiego, gdzie nabyłem doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami.

Mąż, muzyk, Twój kandydat!

Prywatnie jestem oddanym mężem, fanem muzyki i… członkiem zespołu rockowego. Moje pasje dają mi ogrom satysfakcji i energii napędzającej mnie do dalszego działania. Energię tę chętnie wykorzystam, realizując zadania Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik.

Czas na zmiany!

Nie jestem związany z żadną partią polityczną, ponieważ w samorządzie nie ma miejsca na “wielką politykę”. Tutaj potrzeba dobrej organizacji, stanowczości i klimatu do pracy. Z Gminą Kórnik związany jestem od 16 lat, a od 5 lat mieszkam tutaj na stałe. Przez cały ten czas z uwagą śledzę działalność lokalnych władz i z niepokojem dostrzegam, że nasi włodarze składali wiele obietnic, których niestety nie dotrzymywali. Czas to zmienić! W najbliższych wyborach samorządowych będę ubiegał się o mandat burmistrza naszej gminy. Razem z grupą kandydatów na radnych zaproponujemy nowe działania samorządu - z myślą o naszych mieszkańcach.